Uz tīkla pārveidotāja 60KTL

Uz tīkla pārveidotāja 60KTL

Izmantojot uz tīkla 60KTL virknes invertoru, tiešo strāvu no saules paneļiem, kas uzstādīti uz jumta, vai neizmantoto zemi var pārvērst par rentablu tīras, atjaunojamas enerģijas avotu. Ar spēju izturēt maksimālo jaudu 66 kW jauda ir 60KTL jaudīgs un efektīvs stīgu invertors. Vienības ir augstas veiktspējas, progresīvi un uzticami invertori, kas paredzēti videi un tīklam Āzijas un Klusā okeāna reģionā. EMEA Indija, Šrilanka&Bangladeša, Dienvidamerika, Subsahāras Āfrika. Maksimālā efektivitāte ar 98,9% un ES efektivitāte ar 98,7%, plašs darba spriegums, plaši temperatūras diapazoni un jauns korpuss ļauj šai invertora platformai darboties ar augstu veiktspēju daudzās lietojumprogrammās. 60KTL produkti integrē loka drošu sapludināšanu, uzraudzību un maiņstrāvas un līdzstrāvas atvienošanas slēdžus. Flex Gateway ļauj uzraudzīt, vadīt un attālināti uzlabot produktus.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Produkta apraksts

Izmantojot uz tīkla 60KTL virknes invertoru, tiešo strāvu no saules paneļiem, kas uzstādīti uz jumta, vai neizmantoto zemi var pārveidot par rentablu tīras, atjaunojamas enerģijas avotu. Ar spēju izturēt maksimālo jaudu 66 kW jauda ir 60KTL jaudīgs un efektīvs stīgu invertors.

Vienības ir augstas veiktspējas, progresīvi un uzticami invertori, kas paredzēti videi un tīklam Āzijas un Klusā okeāna reģionā. EMEA India, Šrilanka& Bangladeša, Dienvidamerika, Subsahāras Āfrika. Maksimālā efektivitāte ar 98,9% un ES efektivitāte ar 98,7%, plašs darba spriegums, plaši temperatūras diapazoni un jauns korpuss ļauj šai invertora platformai darboties ar augstu veiktspēju daudzās lietojumprogrammās. 60KTL produkti integrē loka drošu sapludināšanu, uzraudzību un maiņstrāvas un līdzstrāvas atvienošanas slēdžus. Flex Gateway ļauj uzraudzīt, vadīt un attālināti uzlabot produktus.


Tirdzniecības zona

Āzijas un Klusā okeāna reģiona EMEA Indija, Šrilanka& Bangladeša Dienvidamerika Subsahāras Āfrika


Saglabātās investīcijas

Mazākas būvniecības un uzstādīšanas izmaksas 2MW blokā

Integrēta līdzstrāvas kombinatora kaste ar līdzstrāvas slēdzi, līdzstrāvas drošinātājiem un līdzstrāvas / maiņstrāvas II tipa SPD


Augsta raža

Maks. efektivitāte 98,9%, Eiropas efektivitāte 98,7%

Ilgtermiņa pārslodze pie 1.1 Pn

Darbība ar pilnu jaudu, nenovēršot to pie 50


Easy O& M

Kompakts dizains un viegls svars ērtai uzstādīšanai

Spraudņa un SPD spraudņa dizains, ērts uzturēšanai uz vietas

Integrēta virknes strāvas uzraudzības funkcija ātrai problēmu novēršanai


Saglabātās investīcijas

Maks. DC / AC attiecība ir lielāka par 1,4

Integrēta līdzstrāvas kombinatora kaste un līdzstrāvas / maiņstrāvas pārsprieguma aizsardzība


Tīkla atbalsts

Atbilstība standartiem: IEC 62109, IEC 61727, IEC 62116, VDE0126-1-1, G59 / 3, VDE-AR-N-4105, VDE-AR-N-4120, BDEW

Zema / augstsprieguma braukšana (L / HVRT)

Aktīvs&pastiprinātājs; reaktīvās jaudas kontrole un jaudas rampas ātruma kontrole

Tehniskie datiHot Tags: uz tīkla invertora 60ktl, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, izgatavoti Ķīnā

Izmeklēšana

You Might Also Like